درباره ما

ما یکی از قدیمی ترین ها هستیم!

___________________________

فروشگاه آکوستیک به عرضه محصولات در زمینه سیستم های صوتی خانگی و سینمای حرفه ای پرداخته است، که همچنان سعادت بودن در کنار شما را با عرضه محصولات جدید توسط کمپانی های تولید کننده و معتبر در کلاس Hi-Fi و High-end دارد. این مجموعه دارای قسمت های مختلفی برای به نمایش در آوردن کیفیت صوتی و تصویر درجه یک محصولات خود و همچنین عرضه آنها در کلاس های مختلف به دوستداران موسیقی و بینندگان می باشد.

محصولات Hi-Fi

فروشگاه آکوستیک با توجه به طیف گسترده محصولات خود در کلاس های- فای مراکزی برای نمایش و تست محصولات خود دارد که در آن انواع پکیج های صوتی و تصویری میان رده قابل تست و بررسی می باشد. این مجموعه در مرکز شهر تهران و محدوده خیابان جمهوری همه روزه پذیرای شما است. در این مرکز انواع محصولات حرفه ای از قبیل امپلیفایرهای استریو ودالبی، سیستم های پرتابل، ساندبار و دیگر تجهیزات حرفه ای قابل رویت و تست می باشد.

محصولات Hi-End

شوو روم فروشگاه آکوستیک  با مجموعه ای از محصولات و سیستم های صوتی و تصویری های-اند، همه روزه آماده عرضه دموی محصولات سطح بالا و کمیاب صوتی و تصویری به شما است. در این مجموعه فضایی ایده آل برای نمایش تصویر و صدای حرفه ای، سیستم های سینمایی، انواع ویدیو پروژکتور های سطح بالا و همچنین خارق العاده ترین و کمیاب ترین محصولات تدارک دیده شده است، تا بتوانید با هماهنگی قبلی در آن حضور یابید.